Oferujemy skuteczne i bezpieczne systemy wybielające, zarówno pojedynczych zębów jak i całych łuków zębowych, dobierane indywidualnie w zależności od rodzaju szkliwa i wrażliwości zębów:

System gabinetowy:
- system wybielania Sapphire - gabinetowy system wybielania Sapphire to metoda niezwykle szybka i skuteczna.

Dzięki niej możliwe jest wybielenie zębów o 12 odcieni w przeciągu 1 godziny lub ponad 7 odcieni w  przeciągu 30 minut. Maksymalny efekt wybielania otrzymujemy w połączeniu z zastosowaniem plazmowej lampy Sapphire.

- system wybielania Zaris White > Brite firmy 3M ESPE - w momencie aktywacji nadtlenku mocznika tlen przenika szkliwo i reaguje ze znajdującymi się tam substancjami barwiącymi, dzięki czemu następuje efekt wybielania. Zabieg przeprowadzany jest w gabinecie pod kontrolą lekarza stomatologa; jest stosunkowo krótki (trwa ok. 1,5 godziny) i daje natychmiastowy, długotrwały efekt.

- system wybielania Opalescence Boost to preparat do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym oparty na 38% nadtlenku wodoru. Chemiczna aktywacja Opalescence Boost umożliwia osiągniecie maksymalnej efektywności środka wybielającego, przy czym dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna. Żel ten dzięki neutralnemu pH i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa. Preparat dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu dzięki temu nie występuje nadwrażliwość po zabiegu.

- system wybielania Opalescence Endo - system do wybielania zębów martwych
(przeleczonych endodontycznie).

Umożliwia osiągniecie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez konieczności stosowania leczenia protetycznego.

System do wybielania w domu:
- system nakładkowy Sapphire - system wybielania domowego Sapphire
zapewnia wybielanie aż o jeden odcień dziennie, przy stosowaniu przez 30 minut na dobę.

System Sapphire jest dostępny w dwóch stężeniach nadtlenku karbamidu (22% i 32%) i w dwóch smakach (miętowym lub owocowym).

- system nakładkowy Opalescence 10%, 15%, 20% - to bezbolesna i łatwa
metoda wybielania zębów w warunkach domowych. Skład preparatu oparty jest na nadtlenku
karbamidu, dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu - przeciwko nadwrażliwości co dodatkowo zwiększa komfort kuracji. Preparat zawiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów. Opalescence 10% i 15% stosuje się do nocnego wybielania nakładkowego, natomiast Opalescence 20% wykorzystywany jest do kilkugodzinnej terapii w ciągu dnia.

 
   
   
     
  W celu umówienia się na wizytę wypełnij formularz on-line lub skontaktuj się z nami telefonicznie.  
     
 
     
 
   
   
     
  Zapraszamy na indywidualne oraz grupowe szkolenia z zakresu stomatologii mikroskopowej i endodoncji.  
     
 
     
 
   
   
     
  Zapraszamy lekarzy do współpracy w zakresie leczenia kanałowego i powikłań powstałych podczas leczenia endodontycznego.